• ДИСК SSD SILICON POWER A55 SSD 2.5“ 256 GB

ДИСК SSD SILICON POWER A55 SSD 2.5“ 256 GB

Ревюта (0) | Sales

  • Марка: SILICON POWER
  • Код на продукта: SP256GBSS3A55S25
  • Наличност: В наличност
45.00лв.


ДИСК SSD SILICON POWER A55 SSD 2.5“ 256 GB

Напиши ревю

Забележка: HTML не е активен!
    Лош           Добър