КАТЕГОРИИ

Количка

Количката е празна.

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Код: DMC-530SC/E
Описание

  • Производител: D-Link
  • Тегло: 1.000 кг

Продуктови детайли

Text: 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter
Уебстраница: http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-530sc-10-100-to-100basefx-sc-singlemode-media-converter
Партиден номер: DMC-530SC/E
Цена: 412.69лв.
Изпрати на приятел Добави в списъка с желания Сравни
Text: 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter
Уебстраница: http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-530sc-10-100-to-100basefx-sc-singlemode-media-converter
Партиден номер: DMC-530SC/E
Цените са с ДДС

ССИ ЕООД   ;   BG204280623

Магазин - гр. Варна, ул.Воден 5 партер  

Тел.: 052 600 500; 0896 600 500; 

sales@ssi.bg ; office@ssi.bg

Работно време: 9:00 до 19:00 ;

Събота и Неделя - почивни дни

Поръчки направени извън работното ни време се обработват на следващия работен ден!

ССИ EООД и Уникредит Кънсюмър Файненсинг можете да си купите стоки от магазина на изплащане.