КАТЕГОРИИ

Намери продукти по

Speed

Количка

Количката е празна.

АДАПТЕРИ

«1»

Продукти

Цена: 499.00лв.
Брой:
Цена: 299.00лв.
Брой:
Цена: 226.75лв.
Брой:
Цена: 36.90лв.
Брой:
Цена: 63.90лв.
Брой:
Цена: 66.00лв.
Брой:
Цена: 45.00лв.
Брой:
Цена: 18.38лв.
Вижте детайли

МОДУЛ SFP HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

 Reach: 550m (1,804 ft)  Fiber/Cable Type: Multi-Mode Fiber (MMF)  Wavelength: 850nm

Цена: 42.00лв.
Брой:
Цена: 69.99лв.
Вижте детайли

TP LINK WiFi POWERLINE EXTENDER AV200 N300

Разширете възможностите на вашата мрежа като ползвате съществуващата електрическа мрежа.

Супер Range Extension Wi-Fi бутон за клониране улеснява вашата Wi-Fi конфигурация.

Домашния AV стандарт Ви осигурява до 300Mbps високоскоростен пренос по домашната електрическа мрежа.

Комплектът включва два TL-WPA2220 адаптера.

Цена: 119.00лв.
Брой:
«1» Страница 1 от 1

ССИ ЕООД   ;   BG204280623

Магазин - гр. Варна, ул.Воден 5 партер  

Тел.: 052 600 500; 0896 600 500; 

sales@ssi.bg ; office@ssi.bg

Работно време: 9:00 до 19:00 ;

Събота и Неделя - почивни дни

Поръчки направени извън работното ни време се обработват на следващия работен ден!

ССИ EООД и Уникредит Кънсюмър Файненсинг можете да си купите стоки от магазина на изплащане.